Один з основних напрямів роботи у Харківському національному університеті внутрішніх справ є військово-патріотичне виховання, яке передбачає формування у молоді глибокого розуміння громадянського обов’язку та готовності стати на захист Батьківщини у будь-який час. В умовах повномасштабної війни питання національного виховання набуло особливого значення.
Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук провів захід національно-патріотичного спрямування за темою «Я – патріот!» для курсантів кураторської групи 104 факультету № 4 та курсантів навчальної групи 202 цього ж факультету. Молодь згадала сторінки історичного минулого українського народу, історію створення Збройних Сил України та найвідоміших українців. Поговорили також про рідну мову, яка об’єднує українців та збагачує духовно. Олег Гончарук запропонував курсантам розгадати кросворд, з яким вони успішно впоралися, продемонструвавши міцні знання історії та культури рідної країни.