За підтримки декана факультету №6 Оксани Брусакової її заступник Костянтин Свердлін, доцентка кафедри Вікторія Мельник та старша викладачка кафедри Катерина Крут провели онлайн-зустріч на тему вступної кампанії 2023 року з керівництвом та учнями випускних класів Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» Харківського району Харківської області.
Учасникам зустрічі представили демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, розповіли про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті №6, роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення. Майбутні абітурієнти переглянули відеоролик про університет.
Під час зустрічі також розглядалися питання необхідності здобуття знань у військовий та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця.