Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 ХНУВС Юлія Загуменна разом із курсантками факультету Катериною Божук і Дар'єю Гресь провели профорієнтаційні заходи та заняття-бесіди на тему «Правила безпеки для дітей в умовах війни» у навчальних закладах міста Хмельницький – гімназії №2, навчально-виховних комплексах №7 та №10, спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29. Під час зустрічей представниці університету обговорили з учнями безпекові заходи, яких потрібно притримуватися у повсякденному житті в реаліях, що склалися, а також розповіли про умови вступу до Харківського поліцейського вишу, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців для Національної поліції. Особливу увагу було приділено питанню подальшої співпраці з навчальними закладами та організації профорієнтаційних онлайн-зустрічей з учнями випускних класів.