Професорка кафедри соціології та психології факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Нечітайло взяла участь у засіданні педагогічної ради Чкаловського ліцею Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області. Вона презентувала результати дослідження, проведеного за підтримки Люксембурзького інституту соціально-економічних досліджень, присвяченого вивченню принципів резильєнтності (стійкості, здатності функціонувати на високому рівні) вітчизняних закладів освіти в умовах війни. Доповідь Ірини Нечітайло викликала значний інтерес у керівництва і педагогічного колективу ліцею, оскільки цей заклад є уособленням стійкості, патріотизму і відданості своїй справі, зокрема в умовах окупації. Окрім того, було обговорено перспективи подальшої співпраці та організації онлайн-зустрічей з учнями випускних класів.