Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко,  працівники, курсанти та студенти взяли участь у II Мистецькій акції «Мистецтво об’єднує молодь», що проводиться в рамках роботи Харківського університетського консорціуму.

На заході були присутні Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації Харківського регіону Віль Бакіров, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, ректори вищих навчальних закладів, представники громадських організацій та засобів масової інформації, курсанти та студенти вищих навчальних закладів міста Харкова.

Після урочистого відкриття розпочався святковий концерт за участю симфонічного оркестру, хору, студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського.