В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ продовжується проведення бінарних занять на курсах підвищення кваліфікації. Доцентом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Ігорем Власенком  разом зі спеціалістами відділу техніко-криміналістичного забезпечення Управління вибухотехнічної служби ГУНП в Харківській області проведено заняття на тему «Вибухонебезпечні предмети, класифікація та види». Розглядалися загальні характеристики найбільш розповсюджених вибухонебезпечних предметів, які можуть виявлятися на території Харківської області, приділено увагу заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів,  забезпеченню публічної безпеки і порядку під час проведення слідчих дій на місці виявлення ВНП та при транспортуванні їх до місця знищення.