Здобувачі вищої освіти 1-2 курсів спеціальностей «Правоохоронна діяльність» та «Право» під модераторством завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Валентини Василенко взяли онлайн участь у  Всеукраїнському освітньому марафоні «Сучасна українська: ефективна комунікація».

В умовах сучасної освіти зростає роль мережевої комунікації. Бути відкритим і мобільним у спілкуванні, вільно володіти наповненням онлайн-мереж – диктується реаліями сьогодення.

Організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Громадська організація «Ukraine Active». До участі були запрошені представники органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, керівники професійної, фахової передвищої освіти, викладачі закладів вищої освіти, науковці, аспіранти, усі зацікавлені особи.

Під час дистанційного навчання «марафонці» набули практичного досвіду з тем: «Роль лідерства у популяризації української мови», «Специфіка професійного мовлення педагога», «Соціальні мережі як контент для удосконалення мовно-літературної компетентності», «Практико-орієнтовані завдання з української мови». Акцентовано було увагу на специфіці професійної лексики та ціннісних орієнтацій, спілкуванні у соцмережах, усвідомленні ролі ефективної комунікації та лідерства під час викладанні предметів/дисциплін.

У межах проведеного марафону учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.

Сумська філія ХНУВС