Студентка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія з перших днів  вторгнення російських військ на територію України активно займається волонтерською діяльністю. Зокрема дівчина опікується собаками, які залишилися безхатніми і знаходяться наразі у Сумському товаристві захисту тварин, а це більше 200 тварин. Зараз тут знайшли прихисток у тому числі й тварини, що були врятовані зі східного регіону України - Донеччини.

Волонтерка говорить: «Я  допомагаю притулку, як і більшість волонтерів, бо вважаю своїм обов'язком піклуватися про тварин, особливо зараз, коли в моїй країні йде війна, а люди вимушені були залишити своїх улюбленців через евакуацію. Спершу я приходила до притулку, щоб вигулювати собак, а зараз ми з однодумцями та командою товариства організовуємо та проводимо різноманітні акції  для утримання  тварин у притулку, щоб надавати вчасно ветеринарну допомогу, будувати вольєри, будки тощо. Допомагати та піклуватися про чотирилапих - це добра справа, адже завдяки любові, яку вони нам дарують, ми краще почуваємо себе в емоційному плані, відчуваємо радість і душевний комфорт».

Не будемо байдужими, долучаймося до добрих справ та підтримаєм наших домашніх улюбленців!