Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС, у якому взяли участь завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова, керівниця наукового гуртка Вікторія Мельник, викладачі кафедри та студенти.

В умовах війни критично важливо мати оперативний доступ до достовірної офіційної інформації. Окрім того, право на інформацію є одним із ключових для розвитку демократичного суспільства, забезпечення доброчесності та широкої участі громадськості у прийнятті рішень. У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, тимчасово на період дії правового режиму, вводяться обмеження прав і законних інтересів громадян, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану. Так, увагу студентів було акцентовано на таку актуальну тему, як право на доступ до інформації в умовах воєнного стану, яке може підлягати обмеженням. У першу чергу це стосується захисту інтересів національної безпеки та територіальної цілісності держави. Саме ці явища були проаналізовані студентом Владиславом Голосовим у доповіді «Аспекти розвитку інформаційного права та вплив воєнного положення на інформаційне право», де він виділив основні принципові положення, що впливають на зміст розповсюджуваної інформації, сприйняття обмеження доступу на інформацію суспільством. Анна Батицька своєю доповіддю розповіла, як змінюється та розвивається законодавство в галузі інформаційних відносин, після запровадження правового режиму воєнного стану.