Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Михайло Бурдін провів зустріч із науково-педагогічним складом і курсантами факультетів №1 та №4. Під час заходу розглядалися питання, пов’язані із організацією освітнього процесу, проведенням захисту матеріалів стажування на посаді, підготовки до державної атестації. Проректор зауважив, що умови воєнного стану не завадили продовжувати активну науково-дослідну роботу та вручив курсантам факультету №4 рядовим поліції Станіславу Гельдту, Кирилу Чукалову та Андрію Каланчі сертифікати за участь у міжнародній науково-практичній онлайн-конференції на тему «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти», що відбулася у м. Флоренція (Італія).

До заходу долучився начальник Управління внутрішньої безпеки у Хмельницькій області Віталій Дядик, який провів інструктаж про неухильне дотримання вимог антикорупційного законодавства, зокрема під час проведення державної атестації.