У Харківському національному університеті внутрішніх справ акцентується увага  не тільки на підвищенні професійних якостей курсантів, але й їх особистісному зростанні, збагаченні життєвого досвіду духовними цінностями. Розвиток курсантської молоді передбачає формування світоглядних орієнтирів та найкращих людських якостей.

Із цією метою куратори груп організовують та проводять спільне дозвілля у вихідні дні. Курсанти однієї з груп факультету № 1 разом із кураторкою – професоркою кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною та представниками курсантсько-студентського самоврядування – відвідали боулінг-клуб. Учасники гри поділились на команди і влаштували невеликий турнір. Боулінг – це гра, яка дозволяє об’єднати колектив, зробити відпочинок динамічним та насиченим.