У межах викладання навчального курсу «Дії слідчо-оперативних груп Національної поліції з документування злочинів, пов’язаних із збройною агресією проти України» для здобувачів вищої освіти факультету №1 завідувачем кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василем Кікінчуком проведено бінарне заняття за участю спеціаліста-криміналіста сектора криміналістичного забезпечення слідчого відділу Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Сергія Мельничука.
Заняття було присвячене розгляду питання щодо забезпечення проведення судових експертиз під час досудового розслідування злочинів, пов’язаних зі збройною агресією проти України. Курсантам було висвітлено мету й основні завдання судово-медичної експертизи, завдання молекулярно-генетичної експертизи. Особливу увагу було зосереджено на вимогах до зразків для ДНК-аналізу з метою ідентифікації невпізнаних трупів. Крим цього, розглядалися питання щодо типових завдань судової вибухотехнічної експертизи, судової експертизи вогнепальної зброї, судової експертизи матеріалів, речовин і виробів, військової експертизи, судової товарознавчої та автотоварознавчої експертизи, судової пожежно-технічної та судової інженерно-екологічної експертиз у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані зі збройною агресією проти України.