Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Моргунов та проректор Олександр Музичук провели інструктивну нараду з ад’юнктами першого року денної форми навчання щодо особливостей навчання в університеті. Працівники відділу організації освітньо-наукової підготовки ознайомили слухачів ад’юнктури із графіком проходження освітнього процесу та розкладом навчальних занять.

Згідно із затвердженими навчальними планами ад’юнкти першого року навчання вивчають такі дисципліни: «Забезпечення та захист права інтелектуальної власності» (кафедра цивільно-правових дисциплін), «Інформаційно-комунікаційні технології в науковій та освітній діяльності» (кафедра протидії кіберзлочинності), «Педагогічна майстерність викладачів ЗВО МВС України (кафедра педагогіки та психології), «Засади сучасної науково-дослідної та дослідно-конструкторської діяльності в Україні України» (кафедра педагогіки та психології). Особливу увагу керівництво університету приділило необхідності суворого дотримання дисципліни та законності в умовах існуючого військового стану.