Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганною Довгополовою та викладачем цієї ж кафедри Анною Решитько було проведено бінарне заняття для першокурсників спеціальності «Право» на тему «Виконавчі органи України та країн світу». Мета заняття - поглиблення практичної складової підготовки майбутніх правознавців.

На заняття було запрошено начальника управління «Служби у справах дітей» Сумської міської ради Валерію Подопригору. Вона ознайомила здобувачів зі структурою виконавчих органів у Сумському регіоні, специфікою роботи та повноваженнями «Служби у справах дітей». Майбутні правознавці дізналися про те, як пов’язана робота різних органів виконавчої влади в місті, з яких питань «Служба у справах дітей» співпрацює з правознавцями та правоохоронцями.

Здобувачів цікавилися питанням щодо перспективи працевлаштування спеціалістів у галузі права до виконавчих органів та можливі посади. На ці та багато інших запитань студенти отримали вичерпні відповіді.

Сумська філія ХНУВС