Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Що означає бути професійним викладачем» («What it means to be a professional teacher»), організованому та проведеному British Council. Під час заходу розглядалися компетенції, які повинен мати професійний викладач: предметні знання, здібності до планування занять, навички їх проведення та прихильність до успішного навчання. Спікер вебінару – спеціаліст з якості викладання англійської мови онлайн для дорослих Джеймс Буковскі – зосередився на змінах, які потрібно ввести викладачам-освітянам та законодавцям, щоб професіоналізувати English Language Teaching (ELT) та поділитися практичними кроками, які необхідно зробити для визначення пріоритетів професійного навчання та розвитку.