До уваги стейкхолдерів – здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців! Спільна робоча група Харківського національного університету внутрішніх справ для внесення змін виносить на публічне обговорення освітньо-професійну програму (ОПП) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти підготовки фахівців в галузі знань 053 «Психологія» (психолог ювенальної превенції).

Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення проєкту ОПП та просимо надсилати пропозиції на електронну адресу кафедри [email protected] або безпосередньо гаранта освітньо-професійної програми Харченко Світлани Вячеславівни – [email protected].

Чекаємо на ваші пропозиції.

Освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 053 «Психологія» (психолог ювенальної превенції)