Доцентка  кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1  Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка юридичних наук, доцентка Олена Юшкевич взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-гуманітарні виміри правової держави», що проводилася Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ. Вона виступила із доповіддю на тему «Захист прав дитини під час  воєнного стану».

Відкрив конференцію ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України Андрій Фоменко та проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко.

У науковому заході взяли участь науковці різних закладів вищої освіти України та інших держав – Греції, Індії, Латвії, Чеської Республіки. За результатами проведення Міжнародної науково-практичної конференції буде видано збірник тез доповідей.