Відбулося засідання наукового гуртка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6. У цьому заході взяли участь завідувач кафедри Юрій Холод, професор, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Коломієць, кандидат історичних наук, доцент Борис Головко та керівники наукового гуртка доцент, доктор філософії за спеціальністю 081 «Право» Станіслав Певко й викладач Ксенія Гуртова. Учасники засідання обговорили низку питань, пов’язаних із функціонуванням механізму забезпечення релігійної безпеки України в умовах війни. З основними доповідями виступили Юрій Холод («Стратегія реалізації національних інтересів України у релігійній сфері), професор Юрій Коломієць («Релігійний фактор у міжнародних відносинах»), доцент Борис Головко («Релігійна культура як складник історії України»).

Проаналізовано стан підготовки наукових робіт на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів».