Доцент кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ірина Кирєєва провела бінарне лекційне заняття з екологічного права за участі заступника начальника Північно-східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Миколи Лубчича. Він ознайомив студентів із можливістю здійснення загального та спеціального використання лісових ресурсів, розповів про нормативи загального використання лісових ресурсів у Харківській області, порядок отримання спеціального дозволу. Наголосив на заходах з охорони та відновлення лісів, стані лісогосподарських угідь у Харківській області та перспективах відновлення лісів у Харківській області після закінчення бойових дій.