Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ – працівники, курсанти, студенти, слухачі магістратури та ад’юнктури та члени їх сімей з перших днів війни Росії проти нашої держави активно розпочали і продовжують волонтерську діяльність, допомагаючи захисникам на передовій. З початку збройної агресії на зібрані кошти було придбано та передано шістнадцять транспортних засобів.

Автомобілі знищуються або виходять з ладу у зоні бойових дій через екстремальні умови експлуатації та обстріли. Їх доводиться постійно ремонтувати, і на них завжди є попит.

Сьогодні ще один позашляховик отримають бійці, що боронять Україну на Куп’янському напрямку Харківщини від керівного та постійного особового складу університету.

Разом до перемоги! Слава Україні!