Заступник декана факультету №4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету №1 Лілія Жиронкіна та курсанти університету відвідали м. Сокиряни Чернівецької області, де провели зустріч із випускниками навчальних закладів Сокирянської територіальної громади. Захід відбувся за сприяння начальниці відділу освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Галини Рябко та директора ЗЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни Андрія Ткача.
Представники університету ознайомили присутніх з історією університету, його відомими випускниками. Майбутні вступники дізналися про цьогорічні умови вступу як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, про перспективи подальшого працевлаштування. Для старшокласників у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. У профорієнтаційному заході взяли участь більше 80 учнів. Курсанти також поспілкувалися з випускниками шкіл, розповіли їм про навчання та службу, поділилися власним досвідом вступу до Харківського поліцейського вишу.