Представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи, приймальної комісії та помічник ректора Віктор Слиш провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками Липовецьких ліцеїв №1, 2 та 3 у Вінницькій області щодо особливостей вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році. У заході взяли участь міський голова м. Липовець Віктор Бичков, директори ліцеїв та інспектор сектору ювенальної превенції Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Юрій Западинський.
Понад 120 учасників профорієнтаційних заходів отримали вичерпну інформацію про правила прийому на навчання в 2023 році, про факультети, форми навчання та спеціальності, які отримують випускники ХНУВС. Молодь також дізналася про роботу соціальних мереж факультетів, де розміщується оновлена інформація для абітурієнтів та висвітлюються новини університету. Майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги навчання у Харківському поліцейському виші за обраною спеціальністю, ознайомили з перспективами працевлаштування після отримання диплому. Вони також переглянули відеоролики про матеріально-технічну базу та локації університету.