У курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування», пройшло заняття у «Музеї грошей» Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Здобувачі освіти дізналися багато цікавої та корисної інформації про історичні прояви розвитку грошей та грошового обігу в Україні й за її межами, ознайомилися з колекцією монет різних країн світу. Курсанти отримали можливість підвищити рівень фінансової грамотності, набули знання про фінансову систему, фінансові установи та послуги, що допоможе у розвитку вмінь керувати власними фінансами й відповідально користуватися фінансовими послугами.

Захід був організований за сприянням відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС.