Захід пройшов за участі ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка, проректорів Сергія Бортника, Олександра Музичука, Анатолія Клочка, інспектора групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення ХНУВС Юрія Чухрія, керівників структурних підрозділів, курсантів. Заняття провели начальниця навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Хмельницькій області (НМЦ ЦЗ та БЖД в Хмельницькій області) Альона Мул та викладач Олександр Мосолов. Проведення практичної частини занять забезпечили працівники вищезазначеного навчально-методичного центру.

Під час заходу Юрій Чухрій провів із колективом інструктаж з питань пожежної безпеки та наголосив на безумовному дотриманні правил внутрішнього розпорядку для забезпечення безпеки життєдіяльності університету.

Як зазначив ректор університету, захід своєчасний і проведений на високому рівні.