Відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи за підтримки заступниці директора з виховної роботи Черкаської міської гімназії №31 Світлани Бондар проведено онлайн-зустріч із випускниками 11-х класів на тему «Особливості вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році». Всього у заході взяли участь понад 65 майбутніх абітурієнтів.
Помічник ректора Віктор Слиш і начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус ознайомили учасників із перевагами навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, локаціями факультетів, формами навчання та з особливостями вступної кампанії у 2023 році. Старшокласникам навели покроковий алгоритм дій абітурієнта щодо подання заяв та інших документів для формування особових справ, ознайомили з порядком проведення внутрішніх іспитів із фізичної підготовки для вступників за державним замовленням (бюджет) та строками подачі документів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.