Інститут післядипломної освіти ХНУВС продовжує практику впровадження бінарних занять у навчальний процес первинної професійної підготовки. Викладач циклу загальноправових дисциплін інституту післядипломної освіти Сергій Крутько разом із адвокатом Харківської обласної колегії адвокатів Олегом Тімоховим провели для слухачів первинної професійної підготовки бінарне заняття за темою «Запобігання та протидія домашньому насильству».
Під час заняття було розглянуто організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.