Професорка кафедри історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна провела бінарне семінарське заняття з дисципліни «Філософія права» на тему «Аксіологія права. Філософія злочину і покарання» для курсантів 1 курсу факультету № 1. Заняття було проведено спільно з начальником сектору публічного порядку відділу превенції Кам’янець-Подільського ГУНП в Хмельницькій області.

Бінарне заняття спрямовано на розвиток навичок критичного аналізу при інтерпретації здобувачами вищої освіти онтологічних аспектів правового буття. Під час проведення семінару було розглянуто питання щодо сутності філософсько-правового концепту проблеми злочину, на основі чого було проаналізовано концепцію справедливого покарання та її необхідність. На занятті також було заслухано реферативні доповіді курсантів. Поліцейський звернув увагу курсантів на філософсько-правову характеристику феномену злочинності, розповів про стан криміногенної ситуації у регіоні, визначив дієві заходи щодо запобігання і протидії злочинності в умовах воєнного стану.