За сприянням керівника відділу освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області Василя Качана у «Кельменецькому ліцеї» відбулася зустріч з учнями старших класів. У ній взяли участь викладач кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Вадим Мальцев, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна, курсанти університету, директор ліцею Віталій Рибчинський, класні керівники. На зустрічі обговорювалися особливості вступної кампанії у Харківському національному університеті внутрішніх справ у  2023 році.

Представники університету ознайомили  присутніх з історією вишу, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами майбутнього працевлаштування. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Зустріч відбулась у дружній  та теплій атмосфері. Курсанти поспілкувалися з випускниками шкіл, розповіли їм про свої враження від навчання, поділилися досвідом вступу до вишу.

Загалом на зустрічі були присутні понад 60 випускників.