Представники курсантсько-студентського Парламенту Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали притулок для тварин громадської організації «Душа бродяги», що знаходиться у с. Довжок на Хмельниччині. Курсанти передали волонтерам 20 кг корму та засоби гігієни для тварин, що були зібрані здобувачами освіти, викладачами та працівниками університету під час благодійної акції, організованої за ініціативи курсантсько-студентського самоврядування та відділу соціально-гуманітарної роботи.

У кожної тваринки в притулку своя історія, але найчастіше вона пов’язана з жорстоким поводженням їх власників, які кинули чотирилапих напризволяще. Упевнені, що волонтерська допомога від представників університету подарує пухнастикам трішки тепла та любові.