У межах співпраці з практичними підрозділами Національної поліції України працівники кафедри педагогіки та психології факультету №3 організували та провели зустріч здобувачів вищої освіти (бакалавр) за спеціальністю 053 «Психологія» 1-3 курсів зі старшим психологом з особливих доручень відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Вінницькій області Наталією Гнатишиною. Вона розповіла про особливості та принципи організації роботи відділів психологічного забезпечення, функціональні обов’язки та форми роботи психологів (індивідуальна та групова робота). Звернула увагу курсантів на особливості використання знань із вікової, соціальної, загальної психології, основ психологічного консультування, терапії та соціально-психологічного тренінгу у роботі з різними верствами населення та працівниками поліції. Особливо підкреслила значущості діяльності фахівців-психологів під час війни.