Курсант факультету № 4 Денис Воєвода разом з інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського районного управління поліції ГУНП Вінницької області Галиною Подолян відвідали Теплицький професійний аграрний ліцей та Теплицьку ЗОШ № 2, де провели профорієнтаційну зустріч із випускниками навчальних закладів. Майбутні вступники дізналися про цьогорічні умови вступу як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, про перспективи подальшого працевлаштування. Для старшокласників у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Представники поліції  поспілкувалися з випускниками, розповіли їм про навчання та службу, а також поділилися власним досвідом вступу до вишу. Учні ставили багато запитань та отримали вичерпні відповіді. Керівництву навчального закладу та майбутнім абітурієнтам було надано друковану інформаційну продукцію про ХНУВС.