Курсант 1 курсу Євгеній Ратошнюк та працівники факультету № 3 Павло Червоний та Микола Котелюх провели зустрічі з керівництвом ліцеїв міста Вінниці – № 4 ім. Д. І. Менделєєва Ольгою Важовою та № 15 Раїсою Питель, а також провели профорієнтаційні заходи для випускників.

Представники університету розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, про навчання за державним замовленням за спеціальністю «Психологія» на факультеті № 3 та детально зупинилися на перспективах подальшого працевлаштування у підрозділах Національної поліції України.

Під час зустрічі ліцеїсти переглянули відеоролики «Психолог – професія сучасності», а також отримали інформаційну продукцію про ХНУВС. Працівники факультету відповіли на всі запитання, що цікавили старшокласників.