Доцентка кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Юшкевич разом із курсантами кураторської групи факультету № 1 пройшла онлайн-курс «Академічна доброчесність в університеті», організований Міжнародним фондом «Відродження».

Під час курсу розглядалися питання: що таке академічна доброчесність, плагіат; як уникнути плагіату (академічне письмо); якими є передумови створення доброчесного середовища в університеті (університетська автономія); як створити доброчесне середовище в закладі вищої освіти.

Для учасників заходу лекції проводили: координаторка Американської Бібліотеки імені Віктора Китастого при НаУКМА, старша викладачка кафедри психології та педагогіки НаУКМА, кандидатка педагогічних наук Світлана Чуканова та директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», професор НаУКМА, PhD, доктор філологічних наук Сергій Квіт.

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,1 кредиту ЄКТС. За результатами навчання всі учасники отримали відповідні сертифікати. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.