Декани факультету № 1 Віталій Романюк і факультету № 4 Микола Марчук разом із професором кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрієм Войціховським з нагоди Дня Європи провели інформаційно-роз’яснювальний захід з особовим складом підпорядкованих факультетів.

День Європи – свято, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті. Усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань Президент України Володимир Зеленський 8 травня 2023 року підписав відповідний Указ, який установив в Україні День Європи, що відзначатиметься щороку 9 травня спільно з державами Євросоюзу.