Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна пройшла онлайн-курс з підвищення кваліфікації від ГО «Прогресильні» за темою «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти». Спікерами серії онлайн-заходів виступили досвідчені представники закладів вищої освіти України та країн Європейського Союзу, експерти освітньої царини, зовнішні стейкхолдери – представники роботодавців, рекрутингових агенцій, які спроєктували якісну освітню програму з підвищення рівня професійної майстерності українських науковців та освітян.

Під час наукового заходу учасники розглянули важливі теми: «Вимоги ринку праці та актуалізація освітньої програми», «Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices», «Методи якісного навчання: лайфхаки від Прогресильних», «Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?», «Long life learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?», «Комунікації: основи освітянського менеджменту», «Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток», «Наука, як невідʼємна складова підготовки сучасного спеціаліста», «Інклюзивна освіта: перспективи розвитку».

Після закінчення навчального курсу та успішного складання тестових завдань Юлія Загуменна отримала сертифікат про підвищення кваліфікації міжнародного зразка.