На факультеті № 1 відбулось публічне обговорення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 08 «Право», спеціальності 081 «Право» (Поліцейські) Law (Police Officers) та навчального плану. У заході взяли участь керівники та науково-педагогічні працівники факультету, представники підрозділів Національної поліції, здобувачі вищої освіти та інші зацікавлені особи.

З урахуванням наданих пропозицій було розроблено проєкт змін до освітньо-професійної програми та навчального плану, які спрямовані на їх подальше вдосконалення з метою реалізації відповідного державного стандарту вищої освіти та забезпечення якісної підготовки майбутніх слідчих поліції до виконання нових завдань, що постають перед правоохоронними органами в умовах воєнного стану.