З нагоди 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху в Україні та з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ куратор групи 102 Олег Гончарук провів профілактичну бесіду з курсантами.

Обговорювалася ситуація щодо стану безпеки дорожнього руху в Україні, законодавчі ініціативи та зміни, що стосуються правил дорожнього руху, дотримання правил дорожнього руху та створення зручних і безпечних умов для всіх його учасників, у тому числі пішоходів, користувачів вело- та електротранспорту.

Олег Гончарук також привітав курсантів із Днем вишиванки та розповів про її автентичність, про те, що по орнаменту й стилю візерунку можна визначити його походження, а кожен регіон має не тільки свій підхід до малюнку, але й колір і тематику.