Доценти кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Алла Шиліна та Володимир Філоненко провели навчальний захід щодо підвищення ефективності професійної діяльності психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

У межах заходу на тему «Профілактика та попередження самогубств серед ув’язнених та засуджених» психологи УВП та СІЗО ознайомилися із факторами ризику скоєння самогубства засудженими/ув'язненими, з характерними суіцидальними проявами у засуджених/ув’язнених, які перебувають в УВП/СІЗО та категоріями засуджених, які схильні до самогубства. Було обговорено діагностичні інструменти щодо визначення суіцидальної поведінки, а також основні області інтервенції при суіцидальній поведінці.