Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 професор Наталя Мілорадова, доцент Вікторія Доценко та старший викладач Олена Макарова взяли участь у триденному тренінгу «Підготовка поліцейських з питань забезпечення дітей у кіберпрсторі». Серед організаторів тренінгу, що проходив у Києві, - МВС України, Національна поліція України, ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», «Український фонд «Благополуччя дітей», МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансуванням Європейського Союзу European Union in Ukrain.

Учасниками тренінгу стали представники різних закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Розглядалися питання безпеки дітей в мережі Інтернет, онлайн-ризики та насильство в кіберпросторі, стратегії вчинення онлайн-насильства щодо дитини, питання цифрової безпеки, система забезпечення та захисту дітей у кіберпросторі, питання профілактики втягнення дітей у злочинну та іншу протиправну діяльність у цифровому середовищі та особливості взаємодії підрозділів поліції під час реагування на випадки онлайн-насильства над дітьми.

За результатами тренінгу працівники кафедри отримала сертифікати.