Доцент кафедри педагогіки та психології Павло Червоний спільно з курсантом 1 курсу факультету № 3 Євгенієм Ратошнюком провели черговий профорієнтаційний захід у Бохоницькому ліцеї Бохоницької сільської ради Вінницького району. Вони запросили майбутніх абітурієнтів на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальністю «Психологія» та зустрілися з директором ліцею Галиною Пащенко. Представники університету також звернули увагу вступників, що портал для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкритий до 31 травня включно, тож на ньому можна заповнювати анкету кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Випускники отримали інформацію щодо зворотнього зв’язку з кожним факультетом вишу.