Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Софія Попова відвідала Жидачівський заклад ЗСО І-ІІІ ст. № 3 імені О. Партицького Львівської області та провела профорієнтаційну роботу зі старшокласниками й вчителями. Вона ознайомила молодь з університетом, факультетами та спеціальностями, більш докладно розповіла про факультет № 6, на якому навчаються студенти за кошти юридичних та фізичних осіб. Майбутні вступники переглянули презентаційні відеоролики та отримали необхідну інформацію про особливості вступної компанії у Харківському національному університеті внутрішніх справ та навчання у ньому.

Викладачка запросила учнів долучатися до подальших онлайн-зустрічей, які будуть проводитися керівництвом факультету № 6 щодо умов вступу та правил прийому.