Курсанти факультету № 2 за ініціативи голови курсантської ради факультету № 2 Дар'ї Короткої взяли участь в акції «Долоньки захисту», долучившись до плетіння маскувальних сіток у Центральному міському парку ім. Леонтовича м. Вінниця.

Благодійну акцію «Долоньки захисту» організовано Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом у співпраці з Дирекцією парків та дозвілля й волонтерської спільноти «Чарівна мережка» за підтримки Вінницької обласної ради, Вінницької міської ради, ГО «Молодь 3.0», відділу молодіжної політики Вінницької міської ради та Вінницької молодіжної ради.

Під час плетіння маскувальних сіток для захисників України учасники акції активно обмінювалися досвідом та підтримували один одного. Було надзвичайно приємно працювати разом, усвідомлюючи, що робиться добра справа задля майбутньої перемоги. Приємним бонусом від організаторів заходу для учасників акції стали квитки на атракціони.