Старший викладач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Тамара Яценко за участю інспектора сектору водної поліції відділу реагування патрульної поліції Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області провела бінарне заняття за темою «Правове регулювання охорони і використання вод» для курсантів 2 курсу факультету № 1 групи 202 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Поліцейська акцентувала увагу курсантів на ключових питаннях навчальної теми, особливостях і найскладніших аспектах поліцейської діяльності у цій сфері. Доповідачка поділилася власним професійним досвідом, навела декілька прикладів та  статистичних даних щодо адміністративної та кримінальної відповідальність стосовно злочинів у сфері незаконного зайняття рибним, звіриним та іншим водним добувним промислом, що має місце безпосередньо у Хмельницькій області. Також вона наголосила на необхідності вміти правильно фіксувати адміністративні правопорушення у цій сфері, точно та аргументовано  складати, оформлювати адміністративно-процесуальні документи, дотримуючись встановлених законодавцем вимог.

Наприкінці заняття курсанти поставили запитання поліцейській та отримали на них вичерпні й розгорнуті відповіді.