Доцент кафедри педагогіки та психології Павло Червоний спільно з курсантом 1 курсу факультету № 3 ХНУВС Євгеном Ратошнюком зустрілися із заступницею директора з виховної роботи Вінницького ліцею № 2 Світланою Сапон і провели профорієнтаційну бесіду з учнями 11 класу. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості вступу до навчального закладу за державним замовленням за спеціальністю «Психологія». Також випускники ліцею дізналися як заповнити онлайн-анкету на порталі для кандидатів на навчання osvita.np.gov.ua, яка відкрита до кінця травня цього року. Представники університету докладно розповіли молоді про проведення іспиту з фізичної підготовленості та з чого складається комплексна силова вправа.