31 травня 2023 року пішов з життя Шаленко Євген Васильович, полковник міліції, майстер спорту СРСР із десятиборства, який очолював кафедру фізичної підготовки з 1994 року, а з 1999 по 2003 рік – кафедру спеціальної та фізичної підготовки 4-6 факультетів. Він зробив великий внесок у розвиток відомчої системи освіти, зокрема фізичної культури та спорту, виховавши не одне покоління правоохоронців фізично загартованими, витривалими, готовими до виконання службових завдань, пов’язаних із запобіганням злочинності, захистом прав і свобод громадян.

Харківський національний університет внутрішніх справ висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям та колегам Євгена Васильовича.

Працівники університету переживають втрату прекрасної людини, талановитого педагога, вчителя і доброго друга.