Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Валентина Почуєва провела засідання наукового гуртка для курсантів 1 курсу факультету № 4 на тему «Компетенція спілкування в умовах воєнного часу». Вона зазначила, що з початком повномасштабної російської військової агресії система освіти України опинилася в нових реаліях функціонування, і формування багатомовної компетентності набуває актуальності, стає однією з провідних життєво необхідних комунікативних компетентностей. Валентина Почуєва обговорила з присутніми питання спілкування в чатах Viber, Telegram, WhatsApp. Наголосила, що в умовах воєнного стану спілкування там стає небезпечним, тому запропонувала курсантам корисні поради та рекомендації.