Відбулася чергова робоча зустріч начальника відділу Управління кримінального аналізу ГУНП у Вінницькій області Валерія Темрієнка з професором кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Андрієм Ханькевичем і членами наукового гуртка кафедри – курсантами факультету № 2 Дарʼєю Кочкарьовою, Крістіною Оченаш, Русланом Прошкіним, Андрієм Рогожкіним, Анастасією Хмурою, Оленою Вахницькою (за напрямом – основи кримінального аналізу).

Курсантів ознайомили з основами роботи інформаційної системи «Безпечне місто» та особливостями її використання у правоохоронній діяльності. У межах налагодження зв’язку освітнього процесу із поліцейською практикою обговорювалися питання залучення курсантів до виконання окремих завдань Управління кримінального аналізу, які мають практичну користь.