Представники Харківського національного університету внутрішніх справ за сприяння директора Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж закладу вищої освіти «Подільський державний університет»» Юрія Білянського провели зустріч із випускниками коледжу за спеціальністю «Право». Викладач  кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Вадим Мальцев, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна під час зустрічі розповіли випускникам коледжу про особливості вступної кампанії в університеті у 2023 році на факультет № 6. Представники університету також ознайомили  присутніх з перспективами майбутнього працевлаштування.