Для курсантів факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено інформаційне заняття на тему «Євроатлантична інтеграція України».

Захід, організований відділом міжнародного співробітництва, був спрямований на роз'яснення ключових аспектів процесу євроатлантичної інтеграції та важливості співробітництва України з країнами Північноатлантичного альянсу (НАТО). На занятті присутнім було надано детальну інформацію про історію та розвиток євроатлантичної інтеграції України, розглянуто переваги та можливості, які відкриваються перед країною у випадку вступу до НАТО. Була розглянута роль НАТО у забезпеченні безпеки своїх членів та виклики, з якими стикається сучасний світ. Зазначено, що співпраця з НАТО відкриває Україні доступ до сучасних військових технологій та навчальних програм.

Учасники заняття активно брали участь у дискусії, ставили запитання та обговорювали можливі переваги та виклики, пов'язані з процесом євроатлантичної інтеграції України.