Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олександр Авдєєв провів заняття-семінар із учнями випускних класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області. Тема семінару – «Курсант ХНУВС – сміливий погляд у майбутнє».

Під час зустрічі Олександр Авдєєв розповів про факультети і спеціальності, за якими готують фахівці, подальшу роботу в підрозділах та органах Національної поліції України. Окреслив пріоритетні напрями діяльності Харківського поліцейського вишу.

Випускники отримали інформацію щодо здобуття в університеті освітнього ступеня магістр та про можливість займатися науковою діяльністю під час навчання в ад’юнктурі. Доцент кафедри акцентував увагу на обов’язковій здачі ЗНО для вступу до ХНУВС, що проводиться Українським центром оцінювання якості освіти.